Tavan profili, alüminyum kabil metallerden yapım edilen profillerdir. Kullanma açısından epey ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C tutulmak üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın maslahatlevsellik bakımından önemli bulunduğunu bileğerlendirerek harekete harcamak epey önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en güzel şekilde karşılık verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Gereken Detaylar
Tuzaküminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri kritik anlamda tatmin edici olsa da temelı uygulayım detayları kasten deprem eylemek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak mutlaka bilmeniz gerekenler.

Üretim kalınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm ortada bileğmaslahatkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde ne kalınlık yeğleme ediliyorsa ona tatminkâr bir seçim gitmek tamam olacaktır. Üretim uzunluğuna bakıldığında ölçün gestalt 3000 mm’dir. Fakat projeye ilgilı olarak 2000 mm ile 4000 mm kabil seçenekler bile yeğleme etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve ihtiyaçlarınıza göre bir seçim yaparak kaliteye muvasalat etmek icap misiniz? O halde birinci sınıf tavan profili ürünlerimizden yarar peylemek yerine tercihinizi yapmalkaloriız. Nitelikli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı esenlayacak olan tavan profili alternatifleri bâtınin vakit kaybetmeden harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c