Hareketli ödeme sistemi, müstehlik gruplarının allıkışmutaş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme akçe sistemi ile Ödeme hareket etmek talip eşhas, Ödeme sırasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip allıkışmutaş fiillemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme yardımıyla bu meblağ kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı hat bakiyesi ise krediden düşüş yapılır. Bunun huzurı silsile iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan mobil ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla bile gerçekleştirilebilir. Bu fiillemde mobil temassız ödeme ve NFC özelliği kategorik mevcut güven kartları aracılığı yardımıyla olur.

Hareketli Ödeme Sistemi yardımıyla Satışlarda Geriış Yakalama
E-tecim ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri sınırlı bir oranda kişilere seslenme eder. İşletme yerlerinin hedef kitlelerinden mevcut müstehlik gruplarının allıkışmutaş allıkışkatilklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı müstehlik gruplarının güven ve vezneci kartvizitı yöntemi ile allıkışmutaş yapmayı yeğleme ederken güven kartvizitı ve vezneci kartvizitı namevcut eşhas ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT yahut mobil ödeme bozdurma yöntemi kabilinden seçenekleri yeğleme ederek allıkışmutaş yamayı yeğleme eder.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya mirladığından itibaren bu sistemi kullanan çok zait nüfus ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken birtakımsı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini içmek lüzum. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek gerekirse mobil ödeme sistemi yan yer e- tecim şirket bölgeleri ulaştığı hedef kesime bir yeni zümre daha eklemeyi başarmıştır. Bu da işletme yerlerinin satılarında artış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde mobil ödeme bozumu sistemine yan vererek, hedef kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satılarınızda daha çok artış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma